شرکت پارسا انرژی اتمسفر ایرانیان ( AIRTRUST )

با احترام تقدیم به صنعتگران کشور
بدین وسلیه به استحضار می رساند شرکت پارسا انرژی اتمسفر ایرانیان (AIRTRUST) به صورت تخصصی تولیدکننده و تامین کننده پکیج های تولید هوای فشرده و گازهای صنعتی “اکسیژن و نیتروژن”(به روش PSA) در کشور بوده و با بهره مندی از نمایندگی رسمی چند سازنده معتبر اروپایی فعال در صنعت هوا و گاز فشرده بشرح زیر ، آمادگی خودر را جهت تولید و  تامین  و تجهیزات مورد اشاره به حضورتان اعلام می دارد:
•    نمایندگی شرکت ALMiG آلمان (تولید کننده انواع کمپرسورهای Oil Free و ….)
•    نمایندگی شرکت NOXERIOR ایتالیا (تولید کننده پکیج های مولد گازهای صنعتی: نیتروژن و اکسیژن)
•    نمایندگی شرکت STANDARD AIR انگلستان (تامین کننده OEM تجهیزات جانبی پکیج های هوا و گازهای فشرده)
•    نمایندگی شرکت Omega Air اسلونی ( تولید کننده انواع تجهیزات فرآوری هوای فشرده مانند انواع درایر تبریدی و جذبی ، تنوع میکرو فیلتر و تله های آبگیر ، انواع شیرآلات ، مواد جاذب و … )
شایان ذکر است ﻣﺤﺼﻮﻻت تولیدی این شرکت ﺑﺎ نام ﺗﺠﺎري ثبت شده “AIRTRUST” و ﺗﺤﺖ ﻧﺎم ﺣﻘﻮﻗﯽ “ﭘﺎرﺳﺎ اﻧﺮژي اﺗﻤﺴﻔﺮ اﯾﺮاﻧﯿﺎن” در ﺑﺎزار داﺧﻞ و کشورهای CIS و GCC ﻋﺮﺿﻪ ﻣﯽ ﮔﺮدد.
معرفی محصولات و خدمات:

1. تولید پکیج های هوای فشرده و گازهای صنعتی ( نیتروژن و اکسیژن به روش PSA ) جهت صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و صنایع سنگین فلزای و سیمان بر اساس استانداردهای صنایع مربوطه .
2. تولید سفارشی کمپرسورهای هوای فشرده از نوع اسکرو oil inject با هوادهی 0.7 m3/min الی 70 m3/min با فشار کاری7-13 bar بر اساس موقعیت جغرافیایی ، تعداد شیفت کاری ، توجیه اقتصادی و … .
3. تولید بلوئرهای هوادهی از نوع لوب ( روتس ) با مکانیزم جابجائی مثبت ( Positive Displacement) با هوادهی 0.5 الی 250 m3/min با فشار mbar 300 – 1000 جهت هوادهی عمقی ، انتقال مواد و …”
4. تولید درایرهای جذبی از ظرفیت 2 m3/min الی 400 m3/min بصورت heatless و heated .
5. تولید مخازن هوای فشرده و گاز نیتروژن بر اساس استاندارد ASME .
6. فروش مولدهای نیتروژن صنعتی از نوع PSA و در دو تیپ Modular و Twin tower و ارائه خدمات مهندسی و پشتیبانی فنی.
7. فروش کمپرسورهای اسکرو فاقد روغن ( oil free screw compressor ) از نوع Water inject و Dry و و ارائه خدمات مهندسی و پشتیبانی فنی.
8. فروش کمپرسورهای فاقد روغن ( oil free ) از نوع Scroll جهت بهره برداری در آزمایشگاه ها ، کلینک های دندانپزشکی و … از ظرفیت 300 lit/min الی 1500 lit/min .
9. فروش انواع درایرهای تبریدی Omega Air .
10. انواع میکرو فیلتر و تله های آبگیر (وارداتی) .
11. تامین لوازم یدکی انواع کمپرسورهای ایرانی و خارجی اعم از ATLAS COPCO , COMPAIR , BOGE , KAESER و … بر اساس شماره سریال قطعات از OEM های معتبر اروپایی ضمن تضمین اوریجینال بودن قطعات و با قیمتهای بسیار مناسب در کوتاه ترین زمان .
12. فروش انواع مواد جاذب رطوبت و گازها (Adsorbent Material) از جمله مولکولارسیوMS، کربن مولکولارسیو CMS ؛ آلومینیوم اکتیو، کربن اکتیو AC و … با ارائه سرویس شارژ توسط پرسنل ماهر و آموزش دیده .
13. فروش تجهیزات ابزار دقیق Instrumentation مربوط به سنجش کیفیت هوای فشرده و گازهای صنعتی؛ دستگاههای اندازه گیری روغن و ذرات موجود در هوا، سنسورهای فشار و حرارتی ، نقطه شبنم سنج (ثابت و پرتال) و فلومتر و … .
14. انجام تعمیرات اساسی انواع ماشین آلات و قطعات مرتبط با پکیج های هوای فشرده و گازهای صنعتی.
15. آموزش تخصصی صنعت هوای فشرده و گازهای صنعتی در سه سطح اپراتوری ، مهندسی مقدماتی و مهندسی پیشرفته برای تمامی صنایع داخلی .
AIRTRUST ثمره سالها تلاش و ممارست موسسین آن بوده و تمامی واحدهای مختلف اعم از تولید ، فروش ، خدمات پس از فروش ، مهندسی ، نمایندگی ها و … متعهد به جلب رضایت حداکثری مشتریان گرامی این شرکت می باشند.

در پایان ضمن جلب نظر جنابعالی به برخی از ریفرنس های پروژه ای این شرکت امیدواریم با کسب افتخار همکاری، فرصت ارائه محصولاتی باکیفیت و خدماتی نظام مند با آن مجموعه معظم برای این شرکت فراهم آید.