بلوئر هوا

بلوئرهای هوادهی با مکانیزم جابجائی مثبت “Positive Displacement Air Blower” جهت هوادهی عمقی و انتقال مواد، یکی از تجهیزات پر مصرف در صنعت بوده که با توجه به میزان دبی و فشار در اغلب صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.تجهیز فوق با نام های مختلفی در بین صنعتگران از جمله ” بلوئر روتس”، “بلوئر لوب” و “بلوئر غلطکی” معروف می باشد که با توجه به مکانیزم یاد شده توانائی تامین دبی از 50M3/h تا 15000M3/h ، تامین فشار 100mbar تا 1000mbar با قدرت 1.5kW تا 500kW را دارند.صنایع مختلفی از جمله صنایع پتروشیمی، صنعت سیمان، صنعت آرد، تصفیه آب و فاضلاب، اسیدسازی، صنایع غذائی و بسیاری از صنایع دیگر از بلوئر هوا عمدتا در بحث هوادهی عمقی و انتقال مواد در سیستم خود بهره می برند.
شرکت AIRTRUST بعنوان پایگاه هوای فشرده با همکاری کمپانی AERZEN آلمان پس از بررسی مهندسی در خصوص درخواست ها و ارائه پیشنهادات فنی، پکیج های بلوئر را مطابق با مشخصات ارائه شده با مشتریان با در نظر گرفتن شرایط محیطی، تولید و در اختیار شرکت ها قرار می دهد. پکیج فوق علاوه بر واحد هواساز ارزن دارای صداخفه کن ورودی، فیلتر، صدا خفه کن خروجی، سیستم انتقال قدرت پولی قفل شونده و تسمه، گارد محافظ، الکتروموتور، شیر اطمینان، شیر یکطرفه و گیج می باشد.
پکیج بلوئر
کمپانی ارزن آلمان (AERZEN) با بیش از یک قرن تجربه در زمینه ساخت تجهیزات هوای فشرده، بعنوان برترین سازنده واحد هواساز بلوئر و بهترین برند اروپا می باشد. شرکت پارسا انرژی عرش ایرانیان ( AIRTRUST ) با بهره بردن از واحد هواساز ارزن در پکیج ها، بهترین و مناسب ترین پکیج جهت استفاده در صنایع را برای صنعتگران تولید و آماده می نماید.
واحد هواساز
از جمله مزایای پکیج بلوئر هوا ساخت شرکت AIRTUST می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– طراحی بهینه جهت افزایش طول عمر بیشتر بلوکه هوا به دلیل همراستا بودن شفت الکتروموتور و بلوکه هواده
– کم صدا و بی نیاز به نصب کابینت کاهش صدا
– مقرون به صرفه بودن بدلیل طراحی بهینه
پکیج های بلوئر شرکت AIRTRUST با پیشوند ATBL در 16 مدل ارائه می گردد. جدول زیر محدود بلوئرها را از نظر ظرفیت، فشار و الکتروموتور نشان می دهد:
همچنین جهت سهولت در انتخاب مدل مناسب برای صنعتگران عزیز جدول زیر بصورت بسیار دقیق تر با ارائه میزان دور ومیزان ظرفیت و توان مصرفی به تفکیک فشار ارائه می گردد. لازم به ذکر است که مقادیر ذکر شده در جدول فوق با شرایط آب و هوائی تهران بوده و امکان محاسبه آن برای تمامی شهرها بر حسب شرایط محیطی پس از تماس با کارشناسان این مجموعه وجود دارد.
تمامی پکیج های بلوئر هوای این شرکت دارای یک سال گارانتی بوده و علاوه بر تولید پکیج به لطف در اختیار داشتن نیروهای مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات و اورهال، افتخار خدمت رسانی در زمینه تعمیرات اساسی بلوئرها به بسیاری از شرکت های معظم و بزرگ صنعت را داشته ایم و آماده ارائه پیشنهادات و راهکارهای فنی در این خصوص هستیم.
همانطور که در ابتدا عنوان شد، بلوئرهای لوب در بسیاری از صنایع و فرآیندها مورد استفاده قرار می گیرد. در زیر به برخی از این کاربردها در صنایع و فرآیندها مختلف اشاره نمودیم.

وب سایت در حال بروز رسانی می باشد .....

X