سیستم خنک کاری

شرکت پارسا انرژی سپهر ایرانیان AIRTRUST Service عرضه کننده سیستم های خنک کاری کمپرسورهای هوای فشرده .

1. کولرهای هوا خنک و آب خنک :

رادیاتورهای هوا خنک این شرکت بر اساس نقشه های مختلف قابل سفارش گذاری می باشد ، بنابرخریدار هر برند کمپرسوری داشته باشد ، رادیاتور پیشنهادی این شرکت بر اساس نقشه رادیاتور قبلی ، می تواند نسبت به سفارش گذاری رادیاتور جدید در سیستم فروش AIRTRUST Service اقدام نماید .

رادیاتور پیشنهادی این شرکت بر اساس استانداردهای روز دنیا توسط پیمانکاران خارجی تولید و در کمترین زمان ممکن قابل ارائه به خریدار می باشد .

اکثر کمپرسورهای ایرانی و بسیاری از کمپرسورهای خارجی مجهز به رادیاتور با نقشه استاندارد شرکت های EMMAGI & CIESS می باشند و لذا نقشه های رادیاتور این شرکت بصورت پیش فرض بر اساس نقشه های شرکت های فوق می باشد و احتمال موجودی رادیاتور درخواستی در انبار این شرکت زیاد است ولیکن به هر حال برای استعلام دقیق قیمت خریدارن محترم می بایست نسبت به تکمیل فروم درخواست رادیاتور اقدام نمایند .

کولرهای آب خنک این شرکت نیز مشابه رادیاتورهای هوا خنک می باشند و برای درخواست خرید می بایست اطلاعات لازم به واحد فروش لوازم یدکی این شرکت اعلام گردد .

دانلود فرم درخواست رادیاتور

2. الکتروفن :

این اطمینان داده می شود شرکت AIRTRUST Service قدرتمندترین الکتروفن های داخلی را ارئه می نماید .

الکتروفن های ساخت شرکت های EBM و زیلابگ به انضمام ، الکتروفن های اختصاصی AIRTRUST با استفاده از پروانه های Multi Wing و الکتروموتورهای SIEMENS آلمان بصورت 100% بالانس شده و با ابعاد متناسب با هر برند کمپرسوری ارائه می گردد ، نکته قابل توجه در الکتروفن های تولیدی AIRTRUST قدر موتور بالاتر نسبت به نمونه های خارجی است .

وب سایت در حال بروز رسانی می باشد .....

X