سیستم خنک کاری

شرکت پارسا انرژی سپهر ایرانیان https://www.campbucko.ca/hgmzfgx AIRTRUST Service عرضه کننده سیستم های خنک کاری کمپرسورهای هوای فشرده .

https://vascularclinica.com.br/99cd2tvzw 1. کولرهای هوا خنک و آب خنک :

https://iclassical-academy.com/37yfozp1sul رادیاتورهای هوا خنک این شرکت بر اساس نقشه های مختلف قابل سفارش گذاری می باشد ، بنابرخریدار هر برند کمپرسوری داشته باشد ، رادیاتور پیشنهادی این شرکت بر اساس نقشه رادیاتور قبلی ، می تواند نسبت به سفارش گذاری رادیاتور جدید در سیستم فروش https://podiatrycenternj.com/2022/04/4rl6s1tv AIRTRUST https://nireastriathlon.com/2022/04/27/3pwx07w Service اقدام نماید .

رادیاتور پیشنهادی این شرکت بر اساس استانداردهای روز دنیا توسط پیمانکاران خارجی تولید و در کمترین زمان ممکن قابل ارائه به خریدار می باشد .

اکثر کمپرسورهای ایرانی و بسیاری از کمپرسورهای خارجی مجهز به رادیاتور با نقشه استاندارد شرکت های EMMAGI & CIESS می باشند و لذا نقشه های رادیاتور این شرکت بصورت پیش فرض بر اساس نقشه های شرکت های فوق می باشد و احتمال موجودی رادیاتور درخواستی در انبار این شرکت زیاد است ولیکن به هر حال برای استعلام دقیق قیمت خریدارن محترم می بایست نسبت به تکمیل فروم درخواست رادیاتور اقدام نمایند .

کولرهای آب خنک این شرکت نیز مشابه رادیاتورهای هوا خنک می باشند و برای درخواست خرید می بایست اطلاعات لازم به واحد فروش لوازم یدکی این شرکت اعلام گردد .

دانلود فرم درخواست رادیاتور

2. الکتروفن :

این اطمینان داده می شود شرکت https://www.sharonmm.com/2022/04/27/5o4xce56l AIRTRUST Service قدرتمندترین الکتروفن های داخلی را ارئه می نماید .

الکتروفن های ساخت شرکت های EBM و زیلابگ به انضمام ، الکتروفن های اختصاصی https://regiscollege.ca/h5dfj52 AIRTRUST با استفاده از پروانه های Multi Wing و الکتروموتورهای SIEMENS آلمان بصورت 100% بالانس شده و با ابعاد متناسب با هر برند کمپرسوری ارائه می گردد ، نکته قابل توجه در الکتروفن های تولیدی AIRTRUST قدر موتور بالاتر نسبت به نمونه های خارجی است .